Przejdź do głównej zawartości

Zoo

Wypad do ZOO :D

----


----

3.08.17 postanowiłam wraz z przyjacielem wybrać się do ZOO! Postanowiłam z tego małego wypadu zrobić wam mini foto relacje!
Moim zdaniem ZOO jest świetnym miejscem do miło spędzonego czasu! Musicie mi wierzyć na słowo, ale zwierzęta tam naprawdę są zadbane i mieszkają w dobrych warunkach!
Zapraszam do oglądania zdjęć!
Do zobaczenia wkrótce!

----

Komentarze

 1. Takie miejsca są świetne, można poznać wiele nowych gatunków zwierząt. Na pewno super wypad :D
  Mój blog - KLIK

  OdpowiedzUsuń
 2. Wypad do ZOO to zawsze świetny pomysł!
  MÓJ BLOG

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja w zoo nie byłam już z milion lat haha. Najładniejszy zwierzak ze zdjęć to fleming, taki ślicznie różowy :D :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Oo ja w zoo byłam kilka lat temu i było super! Trafiłam na moment karmienia fok, ekstra widok haha
  MOMENTY ULOTNE - BLOG

  OdpowiedzUsuń
 5. W zoo to mogłabym siedzieć non stop :) uwielbiam :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Jesień

Jesień!

"Je­sień jest dla mnie złotą tajemnicą.
Witajcie! Dzisiaj przychodzę do was z cudowną jesienną sesją :D Mam nadzieję, że wybaczycie mi tę krótką nieobecność. Teraz posty będą dodawane raz-dwa razy na miesiąc! :D
----


W samym sercu mroźnej zimy....

Witajcie!  W tym poście, mój kolega z klasy prosił mnie o wstawienie fragmentu książki, którą on sam piszę! Miał nadzieje, że ocenicie jego pracę i pomożecie mu naprawić ewentualne błędy! Nie przedłużając, zapraszam do czytania i oceniania w komentarzach!----- Wstęp W samym sercu mroźnej zimy stało krasnoludzkie miasto Gon-Undur. Było jedynym miastem które znajdowało się na odległych stepach, które aktualnie pokryte były białym puchem oraz jedynym miastem krasnoludów nie mającym podziemnych poziomów. Miasto słynęło z hutnictwa i kowalstwa jak i płatnerstwa. Każdy kto chciał sprawić sobie znakomitej jakości miecz czy wytrzymały topór, zmierzał właśnie tu do Gon-Undur. Miasto samo w sobie zapierało wdech w piersi. Architektura ludu podziemia opierała się na prostocie i monumentalizmie. Każdy dom wydawał się ogromny. Miasto cieszyło się bogatym handlem ze względu na mistrzostwo kunsztu jakie osiągnęli tutejsi rzemieślnicy oraz tym, że nie każdy mógł tu przybyć ze względu na to, iż najbliż…

Milczenie

Czy warto? 1


"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia."Czy milczenie jest złotem?  Na pewno nieraz trafiliście na swojej drodze,  na ludzi którzy milczą,  a są naprawdę bardzo oczytani i mogli by sie naprawdę dobrze wypowiedzieć na dany temat.  Inni zas trafili na pewno na ludzi, którzy nir wiedzą co mówią, a odzywają sie najwięcej. Dlaczego w świecie występuje taii paradoks?  Sama nie wiem.  Niekiedy uznajemy ludzi milczących za po prostu glupich,  leczy na pewno tacy są?  Moim zdaniem nie,  zatrzymajmy sie,  posłuchajmy tych milczących, często mają oni naprawde duzo do powiedzenia,  tylko boją sie odrzucenia.  Milczenie niekiedy naprawde jest złotem, poniewaz po co odzywać sie w sprawach ktorych nie musimy wyrażać swojej opini. Jednak pamiętajmy,  ze milczenie nie zawsze jest dobre. Odzywajmy sie!  Nie bójmy wyrażać swojej opinii. Nie bojmu sie byc soba i wyrażać siebie! 


Taka krotka sentencja na zakonczenie dnia :)- Co u mnie?  Ciągle ta sama bajka :( Podobal wam …